CHARAKTERYZATOR FILMOWY

PRACA szuka CZŁOWIEKA!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy Makijaż Art Akademia Wizażu i Stylizacji szuka nowego charakteryzatora
do prowadzenia zajęć oraz szkoleń. Pracę można połączyć z inną (
elastyczny czas pracy – około 80 h w ciągu roku).

Zakres obowiązków:
* prowadzenie szkoleń indywidualnych / grupowych z charakteryzacji filmowej
* prowadzenie zajęć w Szkole Rocznej Wizażu (około 80h rocznie)

Wymagania:
* wykształcenie zawodowe lub średnie,
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
* znajomość technik charakteryzacji i wizażu * dyspozycyjność
* samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
* pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
* pełne, wyposażone stanowisko pracy
* możliwość dostosowania terminów zjazdów pod Ciebie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + portfolio)

na adres mailowy:

akademia.makijazart@gmail.com